Сто картин про казки України показують в Ірландії

Posté dans : Публікації | 0

Учора в столиці Ірландії Дубліні відкрилася виставка картин української художниці Марини Михайлошиної. Теми робіт – українські казки. Організувати захід допомогла українська діаспора.

« Ідея виникла в організатора виставки Анни Козак. Вона з української диаспори в Ірландії. Знайшла мене і привезла, – розповідає художниця. – Ми обидві натхненні однією ідеєю — показати надзвичайну українську культуру європейцям. На виставці представлено майже сто моїх робіт – це ілюстрації до книг. Також графіка та живопис останніх років — вже більш серйозні твори, дуже відверті і особисті. Але все це – Україна, її казки або легенди. Це та Україна, що в мені ».

Марина Михайлошина додає, що виставка є благодійною. Виручені кошти з продажу картин підуть на допомогу дітям. Українська діаспора в Ірландії закупить взуття для дітей переселенців в Україні, а сама художниця витратить на допомогу дітям-сиротам, якими опікується її церква.

Виставка триватиме до 12 грудня. Місцеві матимуть змогу не лише побачити казковий світ українців, але й придбати картини. Також – дитячі книги англійською та українською мовами, різдвяні листівки та інші твори, ілюстровані українськими художниками.

http://gazeta.ua/articles/life/_sto-kartin-pro-kazki-ukrayini-pokazuyut-v-irlandiyi/664375

Répondre